KÜÇÜKÇEKMECE'DE SRC ALMAK İSTEYENLER DİKKAT!

Sefaköy Src Kursu, Halklı Src Kursu, İkitelli Src Kursu

Lütfen dikkat! Bazı sürücü kursları ve psikoteknik merkezleri kendilerini yetkili Src Belgesi kurs’u olarak göstererek sizleri yanıltabilmektedir. 10 şubeden hizmet adı altında sizi farklı ilçelere yönlendirmekte ve mağdur etmektedirler. Sürücü kursları ve psikoteknik merkezleri SRC belgesi verme yetkisine sahip değillerdir. Şikâyet edilmeleri durumunda ruhsatlarının iptal edilme riski bulunmaktadır.

Küçükçekmece ilçesinde toplamda 4 adet yetkili SRC kursu bulunmaktadır. Bunlardan ikisi Halkalı SRC Kursu ve İkitelli SRC Kursu’dur. Bu 4 SRC kursu sadece SRC ve psikoteknik belgesi hizmeti sunmaktadır.

SRC kursları için kaydolurken sınavların nerede yapıldığını ve eğitimlerin nerede gerçekleşeceğini sorgulamayı unutmayın. Küçükçekmece’deki SRC kursları her ay sınavları Halkalı PAGEV’ okulunda düzenlemektedir ve yine eğitimlerini de Küçükçekmece ilçesinde vermektedirler.

2013 yılından bu yana, Bakırköy 31. Noterliği ve Koza Sürücü Kursu binasında ticari araç sürücülerine SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5 ve psikoteknik belgesi eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimler için Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirildik.

Ayrıca nakliye ve taşımacılık sektörü üst ve orta düzey yöneticileri için UDY 1-2-3-4 ve ODY 1-2-3-4 belgesi eğitimleri sunmaktayız.

Adres: Merkez Mah. Mahmutbey Cad. No:15 Tekinler İş Merkezi Kat:1, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

Küçükçekmece ilçesindeki diğer bir şubemiz ise İkitelli SRC Kursu olarak hizmet vermektedir.

 Adresi: Atatürk, 1. İkitelli Cad. No:126b, 34307 Küçükçekmece/İstanbul.

SRC alırken mağdur olmamak için doğru adresi tercih edin ve güvendiğiniz yetkili Src kurslardan eğitim alın.