halkalı src kursu

Halkalı SRC  Kursu  için doğru adrestesiniz

Sürücü belgenizi aldınız. Hayaliniz ticari araç sürücüsü olmak ise doğru adrestesiniz. Uluslararası otobüs kaptanı olmak istiyor iseniz SRC1 belgesi, şehirler arası otobüs kaptanı olmak istiyorsanız SRC2 belgesi, uluslararası tır kullanmak istiyorsanız SRC3 belgesi yurt içerisinde tır kullanmak istiyorsanız SRC4 belgesi, Tehlikeli madde taşımak istiyorsanız SRC 5 belgesi ve bunların hepsinin yanında psikoteknik belgesi almak istiyorsanız Sivrikaya SRC Eğitim Kurumları olarak sizlerin mesleğinizi belgelendirmeye hazırız.

Başarı üzerine kurulmuş bir SRC kursu arıyorsanız;

 SRC belgesi sahibi olmak isteyen adaylarımızın huzur içerisinde başarıyı yakalamalarında elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Adaylarımızın mutluluğunu kendine prensip edinmiş bir SRC kursu. Adaylarımızın kısa testlerle durumunu ölçerek başarıya giden yolda zorlanmadan hedefe ulaşmaları için eğitmenlerimiz ve bizler sürekli teyakkuz halindeyiz. SRC belgesi adaylarımızın gözünde büyüyen sınav stresini elimizden geldiğince sınıf ortamında alarak başarıya rahat ulaşmaları için sürekli görsel ve uygulamalı olarak dersler ve sınavlar ve bunun gibi yenilikler getirerek hedefe ulaşıyoruz.

Orijinaline eşdeğer sınav ortamları oluşturuyoruz; 

Alanında uzman deneyimli hocalarımızla sınıf içerisinde gerçek zamanlı, aynı sınavdaymış gibi sorular ve testler çözerek eksikleri tespit ederek üzerine gitmekteyiz. Amacımız sürücü belgesi sahibi adaylarımızın var olan tecrübelerini SRC belgesine uyarlayarak sınavdan zorlanmadan başarmalarını sağlamaktır. Eğitimlerde var olan tecrübelerinizi tekrar tekrar anlatmak yerine yaptığımız deneme  testler ile eksiğinizi bulmaktayız ve eksiğinizi tamamlamaktayız. Hedef bildiklerinizin içerisinden bilmediklerinizi bulmaktır. Bu konuda iddialıyız. 

Sivrikaya Src Eğitim Kurumları

Dersler sınava göre değil, hayata göre verilmelidir.

 İlk yardım dersinde uygulamalı olarak başınıza gelebilecek kazalar ve benzeri durumlar için senaryolar yazmakta ve oynamaktayız. Trafik adabı dersinde sadece sınavdan geçmeniz için değil yurdumuz trafiğinde huzur ile bir ömür araç kullanacak şekilde empati sağlamaktayız. Sivrikaya SRC eğitim kurumlarından mezun olduğunuzda sadece mesleki yeterlilik belgesi sahibi olmayacaksınız. Gerektiğinde bir ilk yardımcı gerektiğinde ise bir psikolog kadar olaylara soğuk kanlı bakabileceksiniz. Amacımız belge sahibi olmak yerine bilgi ve huzur sahibi olmanızdır. Sivrikaya SRC Eğitim Kurumları olarak İstanbul Küçükçekmece ilçesinde Halkalı merkezde hizmet vermekteyiz.