İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER, HALKALI SRC KURSU

Sivrikaya Src Kursu İstanbul Küçükçekmece Halkalı meydanında Bakırköy 31. Noterliğinin olduğu binanın en üst katında Koza Sürücü Kursunun bir üst katında hizmet vermektedir. T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2013 yılı itibari ile yetkilendirilen Eğitim Kurumumuz ,Ticari araç sürücüleri için Mesleki Yeterlilik ve Psikoteknik Belgesi vermektedir. Halkalı Src Kursu ve Halkalı Psikoteknik merkezi Sivrikaya Src eğitim kurumlarının lokasyon gereği diğer ünvanlarıdır.

Eğitimlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak, bakanlıkça ataması yapılmış eğitim kadromuzla verilmektedir. Eğitimleri görsel ve yazılı ekipmanlar ile Halkalı Merkezde bulunan binamızda vermekteyiz. Yeniliklere açık olarak sizlerin eleştirileri ve tavsiyeleri doğrultusunda çalışmaktayız.

Sivrikaya Src Kursu aynı anda 210 kursiyere eğitim verecek kapasiteye sahip Eğitim kurumudur.  8 adet derslik ile hizmet veren kursumuz ısıtma ve soğutma sistemleri ve kursiyerlerimizin dinlenebileceği ortak alanlara sahiptir.

Sivrikaya Src Kursu Halkalı Merkezin yanı sıra çok yakında ikitelli Atatürk mahallesinde Batıbahat hastanesi karşısında yeni şubesi ile hizmet vermeye başlayacaktır.

Sivrikaya src eğitim kurumları Halkalı meydanındaki konumu itibariyle, Küçükçekmece’nin bütün mahallelerini ulaşım olarak rahat bir noktadadır.

Src belgesi ,psikoteknik belgesi, ODY belgesi,ÜDY belgesi  almak istiyorsanız bizde Sivrikaya Src eğitim kurumları ailesi olarak eğitimlerinize talibiz.

Eğitimlerimiz, Covid-19 dolayısıyla uzaktan eğitim olmadığı sürece dersliklerimize 30 ar kişilik gruplar halinde alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir.

Eğitim felsefemiz, sınıflarda uygulamalı olarak ve projeksiyon ile görsel örnekleriyle anlatılarak, sadece sınav başarısı için değil, mesleğinizde de tecrübelerinizi arttırmak hedefimizdir.

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER, HALKALI SRC KURSU